Kufre Explorer Cases

Kufre Explorer Cases Celkom 25 produktov

Kufre Explorer Case sú 100% vyrobené v Taliansku a sú považované za najinovatívnejšie vodotesné puzdrá na trhu. Každý rok sa vyrábajú stovky tisíc kufrov na ochranu dôležitých zariadení počas prepravy a používania v extrémnych podmienkach po celom svete. Všetky puzdrá sú nepriepustné, odolné proti nárazu a odolávajú teplotám od -33 do 90 ° C. Je...

Kufre Explorer Case sú 100% vyrobené v Taliansku a sú považované za najinovatívnejšie vodotesné puzdrá na trhu. Každý rok sa vyrábajú stovky tisíc kufrov na ochranu dôležitých zariadení počas prepravy a používania v extrémnych podmienkach po celom svete. Všetky puzdrá sú nepriepustné, odolné proti nárazu a odolávajú teplotám od -33 do 90 ° C. Je to ideálny nástroj na prenos citlivých zariadení.

Ponúkame kufre Cases Explorer vo viac ako 27 rôznych veľkostiach od najmenších po veľké prepravné boxy. Kufre sú ponúkané v troch štandardných farbách - čiernej, oranžovej a vojenskej zelenej. Dlhé kufre sú tiež k dispozícii v piesku. Kufre sú k dispozícii v dvoch štandardných prevedeniach - buď prázdne alebo je vnútri trhacia penová výplň, čo umožňuje rýchle nastavenie výplne. Môžete si tiež kúpiť kufre s nastaviteľnými priečkami, ktoré sú vždy prispôsobené modelu vášho kufra.


Hlavné funkcie kufrov Explorer:
- Vyrobené z Copolymer Polypropylene compound
- nepremokavé, odolné voči chemikáliám, vlhkosti a prachu
- odolávajú teplotám od -33 do 90 ° C
- zámky a ventily odolné voči uviaznutiu
- vhodné na ďalšie úpravy a inštaláciu zariadenia
- 100% vyrobené v Taliansku
- plnenie vojenských noriem
- široká škála príslušenstva

More
Zobrazujem 1 - 25 z 25 produktov
Zobrazujem 1 - 25 z 25 produktov